L-COMPLEX

Nobelova cena za medicínu v roce 1998.

CENA 940,-Kč , https://www.youtube.com/watch?v=9Z4pq1vuLoY

       

 

Držitel Nobelovy ceny za medicínu Dr. Ignarro ve své knize: Program Ano - NO (oxid dusnatý), skutečný záchrance života, došel k závěru, že rozdíl mezi zdravím a nemocí je často otázkou toho, na jaké úrovni NO ve Vašem těle funguje. NO se může stát doslova otázkou života a smrti.

Poté, co tato kniha vyšla i u nás, zvedl se velký zájem o potravinový doplněk spojený s NO, tedy oxidem dusnatým.

První se tímto v České a Slovenské republice začal zabývat RNDr. Vladimír Hricik, CSc. Po letech výzkumu a testování přišel s výrobkem, který má oproti zahraničním preparátům podstatně lepší výsledky a také cenu. Jeho preparát L-Complex H-Technology nyní můžete zakoupit u nás.

L – ARGININ je aminokyselina, která zlepšuje krevní tok, protože se v těle mění na NO a tím snižuje krevní tlak. Dále ovlivňuje činnost

T buněk (T-celu) v imunitním systému. Spolu s vodíkovou vodou podle posledních výzkumů urychluje regeneraci, hojení a zkracuje průběh léčby. (viz sekce Generátor molekulárního vodíku).

Na podobné bázi ovlivňování T-buněk se provádí drahý výzkum. Podívejte se na video: (musíte si udělat účet, nebo zaplatit pár drobných. V portálu YouTube zadarmo nám to stále mažou...)

https://uloz.to/!BkevJqZhLVs4/prulomove-objevy-nova-lecba-rkvn-mp4

srovnejte s videem RNDr. Hricika:

Cast 1https://www.youtube.com/watch?v=7rwSRmjux00&t=0

 

Cast 2 https://www.youtube.com/watch?v=8UnyXoXxtek&t=23s

Vědecký objev století - působení zázračné molekuly oxidu dusnatého můžeme ovlivnit my sami.

NO je účinný proti:

·    Kardiovaskulárním onemocněním

·    Cukrovce

·    Erektilní dysfunkci

·    Rakovině

·    Vředům

·    Močové inkontinenci

·    Infekcím

·    Alzheimerově nemoci

·    Zánětlivým onemocněním

·    Roztroušené skleróze

·    Únavovému syndromu

·    Vysokému cholesterolu

Nyní testujeme, zda to také zjemňuje pleť a odstraňuje vrásky. Pacienti, kteří tento přípravek užívají, si pochvalují viditelné zlepšení kvality pleti.

DÁVKOVÁNÍ: minimálně 2 vrchovaté čajové lžičky denněV dávkování začínáme menšími dávkami rozdělenými do 3 dávek denně. (Příklad: ráno 1/3 kávové lžičky, v poledne a podvečer také 1/3 kávové lžičky.) 

Složení: L-Arginin, L-Citrulin malát, L-Ornitin AKG

Obsah: 100 gramů.

Vhodné doplnit vitamíny B6, B12 a kyselina listová

Upozornění: Zvyšuje účinek léků na ředění krve! 

Nenahrazuje pestrou stavu a není léčivem. 

Pro další informace o výrobku nám můžete zavolat na mobil: 724530051

Více informací o výsledcích tohoto preparátu: Píše RNDr. Hricik, CSc - autor preparátu

1.Paní v Prešově, která má rakovinu posledního stupně, a více jak před rokem měla dle lékařů již zemřít a dokonce chtěla spáchat sebevraždu. Teď užívá tento preparát v dávkování: 2 lžičky ráno, 2 na oběd a 2 večer. Paní uklízí, chodí na nákupy a nepomýšlí na sebevraždu. Má větší chuť do života a není zdaleka tak unavená jako před rokem.

2.Mnoha lidem, kteří mají cukrovku, se rapidně zlepšily laboratorní výsledky. Končetiny nebylo třeba amputovat! NO=konec amputacím!

3.Mnoha lidem, kteří měli vysoký krevní tlak, se upravil nebo podstatně zlepšil, a to včetně lékařů, kteří si tento preparát koupili a užívali.

4.Máme případ lékaře, kterému se po 5 letech konečně dostal cholesterol do normálních hodnot, a to po 4 měsíčním užívání.

5.Mnoha lidem jsme odstranili únavový syndrom a zlepšili kvalitu života.

6.U mne, když jsem si rozbil oba menisky, měl jsem velké bolesti a nemohl jsem chodit, byl jsem objednán na artroskopii v Motole. Před operací jsem si dával 6 lžiček denně a pak, když jsem přijel na operaci k dr. Valentovi ,a ten uviděl, že chodím již bez problému a nemám žádné bolesti, tak mi doporučil nejít na operaci, pokud se problémy nevrátí. Dodnes nemám problém a bez problémů dělám i dřepy. Je to neuvěřitelné!

7. Případ jednoho Mgr. Po infarktu mu nefungovala celá levá srdeční komora, pouze na 39% ejekční frakce. Pan Mgr. šel do invalidního důchodu. Po roce užívání se zlepšila ejekční frakce komory na 50%!(norma zdravého člověk a je 50-60%). Pan Mgr. Jezdí na kole a sportuje jako zdravý!

O oxidu dusnatém v TV:

v pořadu Očima Josefa Klímy: http://vzmek.cz 

Pro TV Ezotera: https://www.youtube.com/watch?v=9Z4pq1vuLoY